NOVÝ MĚSÍC

FAMILY PHOTO?

25. března 2010 v 16:52 | Mysak.kol
Sladká fotka, která se hodí nad krb v rodinném obýváku, nemyslíte?
m
oddělovač..♥

BLUE-RAY 2-DISKOVÁ EDICE

20. ledna 2010 v 17:11 | Mysak.kol


V USA mi opět pijí krev. Nejen, že už ví, kdy se konečně jejich ruce omotají kolem oficiálního DVD New Moon, ale dostanou to prémiově ještě jako 2-diskovou edici. Datum? 20.března 2010, no a nám zbývá jen čekat, kdy se to ukáže i u nás. Já mám čas, jen nevím, jestli to moje nervy zmáknou.

VYMAZANÁ SCÉNA NM

30. prosince 2009 v 17:58 | Mysak.kol
ČTENÁŘI KNIH VÍ...PRO OSTATNÍ...CHARLIE JE V ŠOKU, KDYŽ BELLU EDWARD PŘINESE SPÍCÍ V NÁRUČI, CO TAM VŠAK NENÍ JE, JAK CHARLIE NA EDWARDA KŘIČÍ, ŽE NECHCE, ABY JEŠTĚ NĚKDY PŘEKROČIL PRÁH JEHO DOMU. EDWARD SI TO VŠAK ZAŘÍDIL PO SVÉM. KDYŽ NA NĚJ KŘIČÍ MÁME ZACHYCENÉ NA TÉHLE FOTCE. VE FILMU TO OPĚT K NAŠÍ SMŮLE NEBYLO.

FANMADE OBALU NEW MOON

6. prosince 2009 v 15:39 | Mysak.kol
SICE NEMÁM ORIGINÁL OBALU STMÍVÁNÍ, ALE TOHLE K NEW MOON BYCH SI URČO KOUPILA. TEN, KDO TO DĚLAL, MÁ PODLE MĚ DOBRÉ VLOHY, NEMYSLÍTE?

FOTKY Z NEW MOON - UPRAVENÉ

6. prosince 2009 v 15:01 | Mysak.kol
NO NENÍ TO PROSTĚ KRÁSA KRÁS? NEUSTÁLE SI ŘÍKÁM, ŽE UŽ MĚ NEPŘEKVAPÍ A JIM SE TO POTVORÁM POKAŽDÉ POVEDE A JÁ CIVÍM S PUSOU DOKOŘÁN :D

NEW MOON TRHÁ REKORDY

3. prosince 2009 v 14:14 | Mysak.kol

DIVÍTE SE? JÁ ANI NE... DALO SE TO ČEKAT...
1. Stal se filmem s nejvyšším předprodejem vstupenek a překonal tak filmy jako Temný rytíř, Hvězdné války nebo Harry Potter.
2. Překonal rekordy co se týče výše tržeb za půlnoční projekce, opět porazil filmy Temný rytíř a Harry Potter.
3. V první den uvedení v kinech Nový měsíc vydělal 71 milionů dolarů, tím opět překonal rekord Temného rytíře (67.2 milionu dolarů).
4. Po svém premiérovém víkendu se Nový měsíc stal 3. filmem v žebříčku nejúspěšnějsích filmů v premiérovém víkendu.

ODHADY

30. listopadu 2009 v 10:24 | Mysak.kol

TAKŽE NEW MOON MÁ PO PREMIÉŘE V USA A NA PROGRAMECH JE UŽ DRUHÝ TÝDEN. NA NETU SE OBJEVILY STATISTIKY TĚCH 14TI DNŮ.
DO VÝPOČTŮ SE ZAHRNULO 4042 KIN USA,
PRVNÍ STŘEDU VYDĚLALO NM 14.3 MILIONŮ DOLARŮ
ČTVRTEK 9.2 MILIONŮ DOLARŮ
PÁTEK 17.7 MILIONŮ DOLARŮ
SOBOTA 16,5 MILIONŮ DOLARŮ.
MINULÝ TÝDEN VE STŘEDU SE SEČETLI UPLYNULÉ 3 DNY A TRŽBA DOSÁHLA 42,5 MILIONŮ DOLARŮ
PO PÁTÉM DNI TO BYLO 66 MILIONŮ DOLARŮ
DOHROMADY TO DĚLÁ 230.7 MILIONŮ DOLARŮ ZA 14 DNÍ PROMÍTÁNÍ.

MÁM JEDINÉ SLOVO.........................................WOW!

TROCHU STATISTIKY

28. listopadu 2009 v 12:39 | Mysak.kol

TAK JO, TWILIGHT VYDĚLAL, JAK VŠICHNI VÍME, ZA DOBU, KDY BĚŽEL V KINEKCH 192 MILIONŮ DOLARŮ. COŽ BYLI 4 MĚSÍCE. NEW MOON V U.S.A VYDĚLAL JEN BĚHEM PRVNÍHO TÝDNE 188 MILIONŮ DOLARŮ. TO JDE, NE? PODLE STATISTŮ BY DO NEDĚLE MĚL PADNOUT 200 MILIONTÝ DOLAR. NO UVIDÍME. JEN ZA VČEREJŠÍ DEN PRÝ PADLO 9 MILIONŮ. ZDAJÍ SE VÁM TO VYSOKÁ ČÍSLA? DIVÍTE SE? JÁ TEDA NE.

NEW MOON "SPECIÁLEK"

27. listopadu 2009 v 23:49 | Mysak.kol
TAK BERUŠKY A BERUŠÁČCI, PRÁVĚ JSEM SE VRÁTILA Z KINA A JSEM PLNÁ POJMŮ A DOJMŮ. NEVÍM, JAK JE ZE SEBE VYKŘIČET. NEDÁ SE TO UMLČET A TAK MĚ NAPADLO, JESTLI JE NA TOM NĚKDO Z VÁS PODOBNĚ, AŤ MI TO POŠLE. NAPIŠTE MI EMAIL NA SEVENTEEN4EVER@CEZNAM.CZ A VYPRÁVĚJTE VÁŠ ZÁŽITEK Z KINA. NEMĚJTE POCHYB O TOM, ŽE SE TO TU UKÁŽE. POKUD NEBUDETE CHTÍT, VAŠE JMÉNO SE NEMUSÍ ZVEŘEJNIT, STAČÍ TO NAPSAT. OBRÁZKY TAKY BERU. HLAVNĚ SE OZVĚTE. I JÁ VÁM NAPÍŠU SVŮJ ZÁŽITEK Z KINA. JEN NE DNES. UŽ NEMÁM SÍLU. ALE TĚŠTE SE, PROTOŽE SE MI TEN NÁPAD ZALÍBIL, OHLEDNĚ VAŠICH POVÍDEK K TWILIGHT A NEW MOON. POŠLETE MI VAŠE VÝTVORY A KDYŽ VÁS BUDE DOST, POVÍM VÁM MŮJ NÁPAD. ZATÍM PŘEJI VŠEM, ABY JIM BYLO TAK SKVĚLE, JAKO JE MOMENTÁLNĚ MĚ.
JINAK NOVINKY BUDOU, NEBOJTE SE. STÁHLA JSEM SI AJ ČLÁNEK A JEN MI ZBÝVÁ HO PŘELOŽIT. JE O ROBERTOVI, JAK JINAK V MÉM PŘÍPADĚ, ŽE. A BUDU HLEDAT VŠUDE, ABYSTE MĚLI CO ČÍST A NA CO KOUKAT. SLIBUJU...

28:33 MINUT

23. listopadu 2009 v 23:16 | Mysak.kol
TAK TOHLE SI NENECHTE UJÍT. ZRUŠTE RANDE, VYPNĚTE TELEVIZI, ZAMĚSTNEJTE RODIČE A PUSŤTE SE DO TOHOTO SOUSTA. JE VELKÉ, ALE STOJÍ ZATO. BOHUŽEL JE V AJ, ALE I TAK TEN POHLED STOJÍ ZA TO.
 
 

Reklama