Září 2009

PROLOG A 1. KAPITOLA TWILIGHT (PRVNÍ POHLED)

26. září 2009 v 18:40 | Mysak.kol |  ...TWILIGHT

PŘEDMLUVA

Nikdy jsem moc nepřemýšlela nad tím, jak umřu - ačkoliv během posledních pár měsíců bych k tomu měla dostatek důvodů - ale i kdybych o tom přemýšlela, takhle bych si to nikdy nepředstavovala.
Zírala jsem bez dechu přes dlouhou místnost do tmavých očí lovce, který mi můj pohled přívětivě opětoval.
Bylo přece dobré zemřít, vyměnit svůj život za život člověka, kterého mám ráda. Dokonce šlechetné. To by mělo stát za uvážení.
Věděla jsem, že kdybych nikdy nepřijela do Forks, nemusela jsem teď čelit smrti. Ale i když jsem byla tak vyděšená, přesto jsem toho rozhodnutí nedokázala litovat. Když vám život nabízí sen naprosto za hranicemi vašich největších očekávání, není rozumné truchlit, když nadejde jeho konec.
Lovec se přátelsky usmál a pomalým krokem se přiblížil, aby mě zabil.
NAVŽDY VÁŠ ROBERT PATTINSON

25. září 2009 v 18:02 | Mysak.kol |  PRO VÁS
NELEKEJTE SE, NENÍ TO ŽÁDNÉ LOUČENÍ, ALE JEN NÁZEV KNIHY O ROBERTOVI. V TÉTO KNIZE SE DOZVÍTE VŠE, CO POTŘEBUJETE VĚDĚT O TOMHLE NÁDHERNÉM HERCI. OD JEHO POČÁTKŮ V AMATÉRSKÉM DIVADLE...K ZÍSKÁNÍ ROLE CEDRIKA DIGGORYHO V HARRY POTTEROVI A OHNIVÉM POHÁRU...AŽ K ÚŽASNÉ CHVÍLI, KDY ZJISTIL, ŽE BUDE HRÁT EDWARDA CULLENA VE FILMU STEPHENIE MEYEROVÉ - TWILIGHT! BUDETEVZDYCHAT NAD OSMI LESKLÝMI STRÁNKAMI JEHO FOTOGRAFIÍ A PŘEKVAPÍ VÁS, CO ROBERT MILUJE A NENÁVIDÍ. ZJISTÍTE, JAK SI PŘEDSTAVUJE IDEÁLNÍ PŘÍTELKYNI A JAK REAGUJE NA SVOU ZÁŘNOU KARIÉRU... TO MUSÍTE PROSTĚ MÍT.
KNIHA VYŠLA LONI, TAKŽE TO NENÍ NOVINKA, STÁLA TEHDY SKORO 6 DOLARŮ A MÁ 192 STRÁNEK. NEVÍM, JESTLI JE JEŠTĚK MÁNÍ, ALE ZKUSTE TO. VYŠLA VŠAK JEN V USA.

SCANY INTOUCH!

25. září 2009 v 17:47 | Mysak.kol |  PRO VÁS
KDYŽ JSEM TO ČETLA, MÁLEM JSEM TEN ČASOPIS ROZTRHALA. VÍC K TOMU DODAT NEMŮŽU, JELIKOŽ BYCH SE ZASE ROZVÁŠNILA A NESTAČIL BY MI ČLÁNEK, TAKŽE SI TO PŘEČTĚTE A UVÍTÁM VEŠKERÉ REAKCE POD ČLÁNEK, NEBO DO DISKUZE.... JE TO OD NICH HNUSNÝÝÝ! HLOUPÝ FILMOVÝ ŠTÁB!

ŘÍJNOVÁ SONTA

25. září 2009 v 16:47 | Mysak.kol |  SON...
BLÍŽÍ SE KONEC ZÁŘÍ A TO ZNAMENÁ JEN DVĚ VĚCI.
1. KONEC ZÁŘIJOVÉ SOUTĚŽE O NEJKRÁSNĚJŠÍ DUO FOTKU
2. NOVÁ SOUTĚŽ!

K TÉ ŘÍJNOVÉ SOUTĚŽI VÁM CHCI JEN ŘÍCT OPĚT PÁR VĚCÍ, KTERÉ PO VÁS CHCI. NEBUDE TO NIC SLOŽITÉHO, JAK UŽ VÍTE A ZNÁTE. TAKŽE CO PO VÁS ŽÁDÁM?

HEJKY HEJ!!!! ČTĚTE POZORNĚ!!!!

25. září 2009 v 14:53 | Mysak.kol |  PRO VÁS

A JE TO TU, DVĚ DŮLEŽITÁ DATA, KTERÁ PRO NAŠE TWILIGHT ZNAMENAJÍ HROZNĚ MOC. JE TO DALŠÍ PŘÍČKA, KTEROU SNAD ZVLÁDNE. ČESKÁ ANKETA S NÁZVEM "KINIHA MÉHO SRDCE" SE BLÍŽÍ DO FINÁLE. TUTO NEDĚLI 27. ZÁŘÍ NA ČT 1 BUDE DOKUMENT O NAŠÍ TWILIGHT BIBLI A DO 30. ZÁŘÍ MÁTE POSLEDNÍ ŠANCE HLASOVAT, ABY PRÁVĚ TWILIGHT BYLO PRVNÍ A JEDINÉ. NEPODCEŇUJTE OSTATNÍ DÍLKA A HLASUJTE BUĎ PŘES WEB V ZÁHLAVÍ TOHTOT BLOGU, NEBO ZASÍLÁNÍM SMS NA TELEFONNÍ ČÍSLO 906 06 09 VE TVARU KMS12 (12 JE ČÍSLO TWILIGHT) A NEBO POMOCÍ KUPÓNU V KNIHOVNÁCH. TAK HURÁ HURÁ A RYCHLE RYCHLE....

100 LET

24. září 2009 v 20:41 | Mysak.kol |  PRO VÁS

NAŠLA JSEM ZAJÍMAVOU FOTKU, V PODSTATĚ TO JE PRAVDA. EDWARD CULLEN NENÍ DNEŠNÍ. JE MU PŘES STO LET A JDE S MÓDOU DÍKY SVÝM NEVLASTNÍM SESTRÁM ALICI A ROSE. A JAK TO S NÍM TEDY VYPADALO V PRŮBEHU DESETILETÍ? JEDNA AMERIČANKA SI POHRÁLA S RŮZNÝMA FOTKAMA A VÝSLEDEK NAJDETE V TOMTO ČLÁNKU. DOCELA POVEDENÉ. NAPIŠTE MI SCHVÁLNĚ V JAKÉM DESETILETÍ BYSTE HO ROZHODNĚ NEPŘEHLÉDLY A HLAVNĚ CHTĚLY POZNAT. KDE MU TO SEKNE NEJVÍC?

TAYLOR CHCE RANDIT S FANYNKAMA

24. září 2009 v 20:32 | Mysak.kol |  PRO VÁS
DRŽTE SE SVÉHO SNU, DÁMY, JELIKOŽ VAŠE SNY O TAYLOROVI SE MOHOU STÁT SKUTEČNOSTÍ. NA OTÁZKU, ZDA BY ŠEL NA RANDE S FANYNKOU, ODPOVĚDĚL: "NECHCI NIKOHO VYLOUČIT." TO JE HUDBA PRO UŠI TEAMU TAYLOR. POKUD JDE O TO, JAK BY SI RANDE PŘEDSTAVOVAL A STRÁVIL RÁD, NO, ŘEKNĚME, ŽE BY NEMĚL PROBLÉMY S TÍM, DÍVAT SE NA ROMANTICKÝ FILM. JEHO NEJOBLÍBENĚJŠÍ JE "NOTEBOOK". TAY SE K FILMU NOTEBOOK VYJÁDŘIL SLOVY: "NEMYSLÍM SI, ŽE JE TRAPNÉ TO PŘIZNAT. JE TO SKVĚLÝ FILM A JÁ Z TOHO NEJSEM V ROZPACÍCH. JSEM NA TO HRDÝ." NO A TEĎ UŽ JEN CHYBÍ, ABY PŘIZNAL LÁSKU K NAKUPOVÁNÍ BOT A PLETENÍ COPÁNKŮ...(TO NEJSOU MÁ SLOVA, TO JE PŘEKLAD ČLÁNKU) :-)

FOTEČKY Z ECLIPSE

24. září 2009 v 19:54 | Mysak.kol |  ZATMĚNÍ
DALŠÍ DÁVKA EMOCÍ A KRÁSY JE NA SVĚTĚ, KOCHEJTE SE SPOLEČNĚ SE MNOU.

New Moon Official Movie Companion book

23. září 2009 v 23:26 | Mysak.kol |  NOVÝ MĚSÍC
FOTKA JE Z New Moon Official Movie Companion book, JEN BY MĚ ZAJÍMALO, O CO TAM JDE, NO JE TO V PODSTATĚ JEDNO, JELIKOŽ JE FAKT KRÁSNÁ A TA DRUHÁ NESPORNĚ TAKY. VYPADÁ ÚPLNĚ JINAK, NEŽ TA FOTKA, KTERÁ PUTUJE PO WEBECH. NEMYSLÍTE?