Červen 2009

OPĚT A ZASE "REMEMBER ME"

30. června 2009 v 21:36 | Mysak.kol |  PRO VÁS

JEN KRÁTCE A BEZ PRŮTAHŮ. ROBERT A EMILLI V MILOSTNÉM OBJETÍ! JEDEN ČASOPIS TO POPSAL, JAKOŽE SPOLU RANDÍ, ALE JE TO JEN KEC. ROBERT MÁ KRISTEN A NENÍ DĚVKAŘ. NEBO ANO?
OTÁZKA DO DISKUZE: JE ROBERT S KRISTEN, NEBO S EMILLI???????

99% ŠEPTANDA!!!!

30. června 2009 v 20:41 | Mysak.kol |  NOVÝ MĚSÍC

MOJE SRDCE ASI VYSKOČÍ Z HRUDNÍKU, PROTOŽE MÁM NESKUTEČNOU RADOST. PTÁČKOVÉ KE MĚ PŘINESLI ZPRÁVU, ŽE K OFICIÁLNÍ PREMIÉŘE NOVÉHO MĚSÍCE DOSTANEME DÁREČEK. BOJÍM SE TO VYSLOVIT NAHLAS, ABYCH TO NÁHODOU NEZAHNALA, ALE....PODRŽTE SE!!!!!

VTIPNĚJŠÍ VYHRÁVÁ

29. června 2009 v 16:48 | Mysak.kol |  SON...
TAK CO? JAK SI UŽÍVÁTE PRÁZDNINY? NO PRO NĚKOHO JE TO HODNĚ DLOUHÁ DOBA, PLNÁ NUDY A TAK MU TO SPESTŘÍME, NE? NO A TEN, KDO TRAJDÁ PO VÝLETECH A DOVOLENÝCH, TAK AŤ ZASKOČÍ AŽ BUDE MÍT TIME. TAKŽE JSEM SE ROZHODLA, ROZJET NOVOU DLOUHODOBOU SOUTĚŽ. TENTOKRÁT MI JDE O JINOU ČÁST TĚLA, NEŽ POZADÍ. JDE MI O TVÁŘ HERCŮ Z TWILIGHT. NO JENŽE BYCH TO NEMOHLA BÝT JÁ, KDYBY TO BYLO JEDNODUCHÉ. TAKŽE, CO PO VÁS CHCI? NO JEN PÁR DROBNOSTÍ.
1. NA EMAIL MYSAK.KOL@CENTRUM.CZ MI POŠLI FOTKU S TÍM NEJLEGRAČNĚJŠÍM VÝRAZEM OBLIČEJE. SAMOZŘEJMĚ ZE SÁGY TWILIGHT. DO PŘEDMĚTU NAPIŠ SVOU PŘEZDÍVKU.
2. MŮŽETE V SLUTĚŽI OPAKOVAT I VÍCKRÁT JEDNOHO HERCE.
3. NAPIŠ MI DO KOMENTÍKŮ, S KÝM SOUTĚŽÍŠ A JAK SI POJMENOVALA TVŮJ KSICHTÍK (např. k obrázku u článku: MYSAK.KOL - ROBERT PATTINSON - DO YOU SPEAK ENGLISH?)

4. SOUTĚŽ SE ZAHÁJÍ 7.7.2009 FOTKY POSÍLEJTE DO 6.7.2009 - 12:00 HOD :-D

TAKŽE MAKEJTE AŤ TO NEPROPÁSNETE. SAMOZŘEJMĚ SE DO SOUTĚŽE NEPOČÍTÁ MÁ FOTEČKA OD ČLÁNKU. NAJDĚTE SI SVÉÉÉÉÉÉ:-D

JÁ SE MÁM, TADAM TADAM :-D

29. června 2009 v 14:25 | Mysak.kol |  PRO VÁS
Navstevnost za minuly tyden (22.6. 2009 - 28.6. 2009) je:
Pondeli: 69
Utery: 72
Streda: 96
Ctvrtek: 75
Patek: 52
Sobota: 61
Nedele: 52

Celkem: 477

DĚKUJU ZA NÁVŠTĚVIČKU, PŘIJĎTE ZAS :-D

PADAJÍCÍ STROP

27. června 2009 v 19:41 | Mysak.kol |  PRO VÁS

OPĚT A ZASE SE VRACÍM K FILMEČKU "REMEMBER ME" A POVÍM VÁM PROČ. JELIKOŽ POKAŽDÉ, KDYŽ HLEDÁM NĚCO K TWILIGHT, NAJDU ODKAZ NA NĚJAKOU KATASTROFU, KTERÁ SE PŘIHODÍ PŘI NATÁČENÍ V NEW YORKU NA MANHATTANU. TENTOKRÁT JDE O MÍSTO VE STARÉ BUDOVĚ, KDE SE NATÁČELA JEDNA ZE SCÉN. SÁM ROBERT BYL VYDĚŠENÝ, ŽE NA NĚJ TEN STROP SPADNE. VELKÉ PRSKLINY MUSELY BÝT ZKONTOLOVÁNY HASIČI A OZNAČENY JAKÝMSI ALARMEM, KDYBY PADAL STROP. ROBERT SE NAŠTĚSTÍ NAKONEC VŽIL DO SVÉ ROLE. NAREOZDÍL OD OSTATNÍCH, KTEŘÍ PRASKLINY VE ZDECH NEUSTÁLE SLEDOVALI A STRACH SE JIM DAL VYČÍST Z OČÍ. NATÁČECÍ TÝM MÁ SAMOZŘEJMĚ OBAVY Z TOHO, ŽE POKUD JIM ZAKÁŽÍ VSTUP DO BUDOVY, KVŮLI RIZIKU SESUVU, PRODLOUŽÍ SE DOBA NATÁČENÍ, COŽ BUDE DALŠÍ RÁNA PRO JEJICH PENĚŽENKY. NO UVIDÍME, CO SE K NÁM PŘÍŠTĚ S FILMEM "REMEMBER ME" DONESE, ALE JSEM SI JISTÁ, ŽE NA TO OBDOBÍ NATÁČENÍ OPRAVDU NIKDO NEZAPOMENE. :-D

DIPLOMEK

27. června 2009 v 19:09 | Mysak.kol |  DIPLOMKY
SLÍBILA JSEM JEJ AŽ V TÝDNU, ALE PAK MI DOŠLO, ŽE TOHO V NÁSLEDUJÍCÍCH DNECH MOC NESTIHNU. JEDU ZA JEDNOU SVOU HVĚZDIČKOU NA 3 DNY A TAK TU BUDE ASI MRTVO, NO MOŽNÁ SE TO NĚJAK VYMYSLÍ. JEN DOUFÁM, ŽE NA MĚ ZA TO NEZANEVŘETE. PAK SE POKUSÍM VÁM TO VYNAHRADIT. TAKŽE JEŠTĚ JEDNOU GRATULUJI DAJE ZA JEJÍ VÍTĚZSTVÍ S PRDELKOU KELLANA LUTZE A TADY MÁŠ DIPLOMEK, SNAD SE TI LÍBÍ.

SLADKÉ

27. června 2009 v 18:44 | Mysak.kol |  PRO VÁS
HLEDALA JSEM PRO VÁS NĚJAKÉ NOVINKY, ALE NĚJAK MÁM DNES SMŮLU. NO NE TAK DOCELA. V PODSTATĚ JSEM SE I ZASMÁLA, JELIKOŽ JSEM NAŠLA VYVEDENÝ OBRÁZEK. JE SLADKEJ A MILEJ. NEMYSLÍTE?
ŽE NEPOZNÁTE, KDO JE NA OBRÁZKU? :-D

MÁME REŽISÉRA TROJKY!

27. června 2009 v 18:13 | Mysak.kol |  ZATMĚNÍ

NO MIMO TO, ŽE TRAILER K DRUHÉMU DÍLU JE NA SVĚTĚ SOTVA MĚSÍC, SE OBJEVILA ZPRÁVA, ŽE SE VYHLÁSÍ KONKURZ NA POSLEDNÍ TŘI ROLE V SÁZE TWILIGHT. NIKDO DALŠÍ, KROMĚ TĚCHTO TŘÍ POSTAV BY SE DO FILMU NEMĚL UŽ DOSTAT. ROLE NÁM VŠEM JSOU NEJSPÍŠ UŽ ABSOLUTNĚ JASNÉ, ALE PRO TY, CO NAPŘÍKLA TÁPOU VE TMĚ SI JE PŘIPOMENEME.
1. RILEY - novorozený nadaný a blonďatý upír, stvořený Viktorií pro její hru s Bellou.
2. SETH CLEARWATER - mladý vysoký a neustále se usmívající vlkodlak, který za svůj vzor pokládá Jakoba.
3. LEAH CLEARWATER - starší sestřička Setha, krásná a vysoká černovláska z La Push, která zahořkla, když jí Sam zlomil srdce. Její překvapení už z knih všichni známe.

ÚDAJNĚ SE UŽ REŽISÉR ROZHLÍŽEL MEZI ELITOU HERCŮ A SOUROZENCE CLEARWATEROVI HLEDAL I MEZI RODILÝMI AMERIČANY, PŘESTOŽE TO MAJÍ BÝT "INDIÁNI"
NO A ONO TAJEMSTVÍ, KDO BUDE REŽÍROVAT ECLIPSE JE:

SVĚT VAMIRES!

27. června 2009 v 17:44 | Mysak.kol |  PRO VÁS


CELÝ SVĚT TOTÁLNĚ ZEŠÍLEL. VŠICHNI SE ZAMĚŘILI NA FENOMÉN "UPÍR" A V TOMTO DUCHU SE VEDE CELÝ ROK. KROMĚ NAŠÍ MILOVANÉ SÁGY TWILIGHT SE NA PROGRAMU HBO2 ROZJEL SERIÁL "PRAVÁ KREV", KTERÝ JE NA MOTIVY KNIHY OD CHARLAINE HARRIS, KTERÁ SE CHYSTÁ VYDAT V POŘADÍ JIŽ DEVÁTÝ DÍL. DÁLE TU MÁME ZPRÁVU O TOM, ŽE BY SE MĚLO ROZJET NATÁČENÍ POKRAČOVÁNÍ "BUFFY, PŘEMOŽITELKA UPÍRŮ". NO A NA PROGRAMU COOL JE SERIÁL "ANGEL", SAMOZŘEJMĚ O KOM JINÉM, NEŽ O UPÍROVI. TAK TO JE DOCELA ÚLET NE? NO JE JICH MOC. NAŠLA JSEM JAKÝSI ČLÁNEČEK O CELÉM FENOMÉNU...

NOVÁ RUBRIKA - DISKUZE

26. června 2009 v 14:16 | Mysak.kol |  DISKUZE

NA DALŠÍ PŘÁNÍ VKLÁDÁM NOVOU RUBRIKU. BAVILA JSEM SE S HVĚZDIČKOU SVĚTLUŠKOU A ONA SI MI POSTĚŽOVALA, ŽE SICE MŮŽETE PŘIDÁVAT KOMENTÍKY, ALE CHTĚLO BY TO VYLOŽENĚ DISKUZI. NO BOHUŽEL, TAKOVÁ MOŽNOST TU NENÍ, ALE POKUSME SE TO VYŘEŠIT TOUHLE FORMOU. PIŠTE MI VAŠE NOVINKY, VAŠE NÁPADY, VAŠE SNY, VŠE CO CHCETE. TAHLE RUBRIKA JE ÚPLNĚ VAŠE. NO LÁMALA JSEM SI HLAVINKU, JAK TO VYŘEŠIT. PROSTĚ SE TO VEZME JEDNODUŠE. DO RŮZNÝCH ČLÁNKŮ DÁM OBČAS OTÁZKU "DO DISKUZE" A VY NA NÍ MŮŽETE REAGOVAT V TÉTO RUBRICE. MŮŽETE POKLÁDAT OTÁZKY I VY. NIKOMU NEBRÁNÍM. SAMOZŘEJMĚ ŽÁDÁM O SLUŠNOST A RESPEKT JINÝCH NÁZORŮ. TAK CO VY NA TO? PŮJDE TO TAKHLE? NO UVIDÍME. V KOMENTÍCÍCH MÁTE MOU PRVNÍ OTÁZKU DO DISKUZE. JSEM MYSAK.KOL A TAK SE TU BUDU I OBJEVOVAT. UŽIJTE SI TO A PIŠTE PIŠTE PIŠTE!!!!