STEPHENIE ODPOVÍDÁ...

31. května 2009 v 14:52 | Mysak.kol |  PRO VÁS
VYBRALA JSEM JEN PÁR KRATŠÍCH OTÁZEK A TY JSEM PRO VÁS PŘELOŽILA. TAK SI TO UŽIJTE A AŽ JEDNOU BUDU MÍT CHVÍLI, TAK VÁM PŘIDÁM DALŠÍ, POKUD BUDETE HODNÍ :-D

Otázka: Jak se Edward jmenoval, když byl člověk? A nějaké další podrobnosti o jeho smrtelném životě, které byste nám mohla prozradit?

A: Edwardovo celé jméno je Masen Anthony Edward Cullen. Jeho matka se jmenuje Elizabeth, a jeho otec se jmenuje taky Edward. Jeho lidský život v Chicagu byl docela šťastný a klidný. Jeho rodiče byli přiměřeně bohatí (jeho otec byl úspěšný právník). Největší starost dělala matce, než všichni tři podlehli epidemii, skutečnost, že světová válka byla krutá a Edward byl pouze rok od návrhu (v srpnu 1918, v návrhu byl věk snížen na 18let - chřipková epidemiie zasáhla v září). Edwardova matka bude stručně připomenuta, na začátku nového Měsíce. Když byl edward člověk, jeho oči byly zelené. Je 6 stop a dva palce vysoký (byli byste překvapeni, kolik lidí se mě na jeho výšku ptá). Jeho narozeniny byly 20.června.

Otázka: Jaká hudba se Edwardovi líbí, kromě Debussyho? Upřednostňuje klasiku, nebo moderní hudbu?

A: Edward má rád široké spektrum hudby (má spoustu volného času k poslechu). Má rád klasickou, jazz, progresivní metal, alternative rock, punk rock, a některé emo. Taky preferuje indie rock do hlavního proudu. Nemá vyhraněný vkus, nejraději má přes klasický rock-on, ale oceňuje obojí. Platí obecné pravidlo, že nemá rád přízemní hudbu.

Otázka: Domníváte se, že upíři mají zuby, nebo ne? Edwardovi zuby jsme viděli mnohokrát, ale v žádném bodě nebyly upíří. Narostou, když jdou na lov?

A: Moji upíři nemají tesáky. Jejich zuby jsou tak ostré a silné, že špičáky jsou zbytečné (mohou kousat pomocí ocelové síly, pokud se skloní k oběti - lidský krk je jako máslo, smích). "masožraví" upíři neopouštějí živé oběti (pokud se nejedná o změnu někoho v upíra), není to čistý-a-uklizený útok, dvě-malé díry v krku patří k druhu útoku upíra, který jste viděli v jiných upírských mytologiích.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama