1 polibek za 400 tisíc!

27. května 2009 v 17:53 | Mysak.kol |  NOVÝ MĚSÍC

SPADLA MI ČELIST A ZATMĚLO SE MI PŘED OČIMA, KDYŽ JSEM ČETLA NÁSLEDUJÍCÍ ŘÁDKY. NĚKDO MÁ HOLD ŠTĚSTÍ A NĚKDO NE. TAKY BYCH SI PŘÁLA MÍT 400 KLACKŮ A ROBERTA K RUCE...
UPOZORŇUJI, ŽE TENTO ČLÁNEK NENÍ PRO FANYNKY SE SLABÝM SRDÍČKEM. TO MÉ MĚLO CO DĚLAT.

Hvězda filmového hitu Stmívání Robert Pattinson vydražil své dva polibky za 800 000 korun!

Přitažlivý mladý herec Robert Pattinson vydražil v aukci své dva polibky za 40 000 dolarů, což je v přepočtu přibližně 800 000 Kč. Peníze jsou určeny pro amfAR - nadaci pro výzkum AIDS.

Herec, který se proslavil filmovým hitem Twilight, vystoupil během koktejlové party filmového festivalu v Cannes na pódium v rámci akce amfAR "Kino proti AIDS 2009". A nabídl svým fanynkám možnost, aby se s ním osobně setkaly a navíc od něj dostaly polibek na tvář.

Milionářské dcerky
O Pattinsonově popularitě mezi mladými děvčaty svědčí komentář filmového magnáta Harveye Weinsteina, když červenajícího se Pattinsona uváděl na pódium. Weinstein žertoval o tom, že jeho tři dcery by se po zhlédnutí upíří ságy Twilight této šance ihned chopily a ještě by si nechaly změnit příjmení na Pattinsonová.

Vydražená suma se nakonec rozdělila mezi dva výherce, kteří zaplatili po 20 000 dolarech za to, aby se jejich dcery osobně setkaly s britskou hvězdou.

Dalšími herci, kteří se podíleli na aukci amfAR, byli Joshua Jackson, Diane Kruger, Josh Hartnett či Danny Glover.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama