Květen 2009

ROBOVY 23. NAROZENINY!

31. května 2009 v 18:29 | Mysak.kol |  NOVÝ MĚSÍC
Robert Pattinson po 12 hodin natáčení se pustil k oslavě svých 23. narozenin se svými kolegy a herci Nového měsíce, druhého dílu ságy Stmívání. Nechal se fotografovat se zbožňujícími fanoušky.
Jen je mi záhadou, jestli to bylo před, nebo po oslavě...:-D

STEPHENIE ODPOVÍDÁ...

31. května 2009 v 14:52 | Mysak.kol |  PRO VÁS
VYBRALA JSEM JEN PÁR KRATŠÍCH OTÁZEK A TY JSEM PRO VÁS PŘELOŽILA. TAK SI TO UŽIJTE A AŽ JEDNOU BUDU MÍT CHVÍLI, TAK VÁM PŘIDÁM DALŠÍ, POKUD BUDETE HODNÍ :-D

Otázka: Jak se Edward jmenoval, když byl člověk? A nějaké další podrobnosti o jeho smrtelném životě, které byste nám mohla prozradit?

A: Edwardovo celé jméno je Masen Anthony Edward Cullen. Jeho matka se jmenuje Elizabeth, a jeho otec se jmenuje taky Edward. Jeho lidský život v Chicagu byl docela šťastný a klidný. Jeho rodiče byli přiměřeně bohatí (jeho otec byl úspěšný právník). Největší starost dělala matce, než všichni tři podlehli epidemii, skutečnost, že světová válka byla krutá a Edward byl pouze rok od návrhu (v srpnu 1918, v návrhu byl věk snížen na 18let - chřipková epidemiie zasáhla v září). Edwardova matka bude stručně připomenuta, na začátku nového Měsíce. Když byl edward člověk, jeho oči byly zelené. Je 6 stop a dva palce vysoký (byli byste překvapeni, kolik lidí se mě na jeho výšku ptá). Jeho narozeniny byly 20.června.

Otázka: Jaká hudba se Edwardovi líbí, kromě Debussyho? Upřednostňuje klasiku, nebo moderní hudbu?

A: Edward má rád široké spektrum hudby (má spoustu volného času k poslechu). Má rád klasickou, jazz, progresivní metal, alternative rock, punk rock, a některé emo. Taky preferuje indie rock do hlavního proudu. Nemá vyhraněný vkus, nejraději má přes klasický rock-on, ale oceňuje obojí. Platí obecné pravidlo, že nemá rád přízemní hudbu.

Otázka: Domníváte se, že upíři mají zuby, nebo ne? Edwardovi zuby jsme viděli mnohokrát, ale v žádném bodě nebyly upíří. Narostou, když jdou na lov?

A: Moji upíři nemají tesáky. Jejich zuby jsou tak ostré a silné, že špičáky jsou zbytečné (mohou kousat pomocí ocelové síly, pokud se skloní k oběti - lidský krk je jako máslo, smích). "masožraví" upíři neopouštějí živé oběti (pokud se nejedná o změnu někoho v upíra), není to čistý-a-uklizený útok, dvě-malé díry v krku patří k druhu útoku upíra, který jste viděli v jiných upírských mytologiích.

O Catherine Hardwicke v rozhovoru pro MTV

31. května 2009 v 14:22 | Mysak.kol |  STMÍVÁNÍ

Rozhovor o nominaci v kategorii "nejlepší boj" byl zajímavý. Jak jistě víte, scéna kdy Edward bojuje v baletním studiu s Jamesem, nebyla v knize vůbec popsaná. Bella se jednoduše probudí až když je po všem.
Možná proto se Catherine v tomhle směru rozkouzlila a vyčarovala výslednou scénu. Herci se na tu scénu připravovali mentálně i fyzicky, aby znali anatomii celé scény, ale s malým rozpočtem se museli všichni uchýlit k použití sýru a kuřecího masa, pro napodobení Jamesova roztrhaného těla.

TO JE DOCELA NECHUTNÝ, ALE NAŠTĚSTÍ TO TAM VE VÝSLEDKU NENÍ VIDĚT. ASI SE DÁM NA VEGETARIÁNSTVÍ. :-D

FANTRAILER

31. května 2009 v 12:51 | Mysak.kol, Mišel |  NOVÝ MĚSÍC
JE FANTASTICKÝ, JAK SI V DNEŠNÍ DOBĚ LIDI PORADÍ A DOKÁŽÍ UPRAVIT DVA A VÍCE FILMŮ TAK, ŽE Z TOHO VYJDE ÚPLNĚ JINÝ FILM. TOHLE MUSÍTE VIDĚT. FAKT SE TO POVEDLO. ALESPOŇ MĚ SE TO LÍBÍ. PRO FANOUŠKY JAKOBA VŠAK MALÉ VAROVÁNÍ. JE TAM MÍSTO TAYE STEVEN...

STMÍVÁNÍ X NOVÝ MĚSÍC?

31. května 2009 v 12:42 | Mysak.kol |  NOVÝ MĚSÍC
TYHLE FOTEČKY UŽ OBLETĚLY SNAD CELÝ SVĚT A KAŽDÝ FANOUŠEK UŽ ZNÁ DOPODROBNA VŠECHNY DETAILY TOHOTO KOUSKU. DÁ SE SROVNÁVAT POLIBEK NOVÉHO MĚSÍCE S JEJICH PRVNÍM POLIBKEM VE STMÍVÁNÍ?


3. kapitola "Srdce z ciziny"

31. května 2009 v 12:28 | Mysak.kol

Na pohled působila, že jí může být tak něco kolem třiceti let. Vínový kostýmek a vysoké podpatky se oproti mé tříčtvrteční sportovní sukni, košili a botasek lišilo.

2. kapitola "Srdce z ciziny"

30. května 2009 v 23:26 | Mysak.kol
To ráno, kdy jsem měla jít opět po novém roce do práce, jsem vstávala brzy.
Konečně nějaká činnost.
"šťastný nový rok"
Křičeli na mě ze sborovny i kabinetů.
Bylo to fajn.
Cítila jsem se zase veselá a potřebná.
Chvíli jsem si pohrávala s myšlenkou, že se přihlásím dobrovolně do blázince, protože jinak to nebylo možné.
V deváté třídě jsem hodinu angličtiny zahájila tvrdě.
"do konce ledna mi napíšete pololetní práci." Ve třídě to zahučelo a měla jsem pocit, že jsem slyšela i kletby.
"no tak, zklidníme se, ne? Máte na to měsíc a chci po vás dopis. Se vším všudy. A abyste náhodou nemohli říct, že je to ode mne podlé, projdeme si to dnes ještě jednou. Máte jednu šanci na kontrolu. Napodruhé už to nevracím. První termín je za čtrnáct dní. Nevratný a nezvratný je o týden později. Dopis bude na tři stránky a adresován vaší nejoblíbenější hvězdě."
"Sebastian"
Zasněný vzdech vyšel ze zadní řady a vyvolal obecný smích.

ZA SPŘÁTELENÍ PRO JITÍÍÍKA

30. května 2009 v 22:04 | Mysak.kol |  DIPLOMKY

PRVNÍ POLIBEK

30. května 2009 v 21:48 | Mysak.kol |  NOVÝ MĚSÍC
DOKONALÝ PRVNÍ POLIBEK NOVÉHO MĚSÍCE, KAŽDÉ SRDCE ROZTAJE AŤ JE LIDSKÉ, NEBO NE... NEMYSLÍTE?

6. TAK TROŠKU Z HISTORIE...

30. května 2009 v 19:21 | Mysak.kol |  STMÍVÁNÍ

6. KRISTEN STEWART (ISABELLA SWAN)

Kristen Jaymes Stewart se narodila 9. dubna 1990 v L.A. Díky jejímu otci, který v showbusinesu pracuje, měla Kristen cestu ke slávě mírně ulehčenou. Svou kariéru počala v reklamě a první roli dostala ve filmu Životní jistoty. Film Úkryt ji vyšvihl do výšin showbusinessu po boku Jodie Foster. Kristen miluje surfování a má staršího bratra Camerona